o nas

Nasza historia

Wydawnictwo Raptor serdecznie wita wszystkich pasjonatów dinozaurów. Nasza przygoda rozpoczęła się w kwietniu 2024 roku. Od najmłodszych lat fascynowaliśmy się światem dinozaurów, co stanowi początek naszej niezwykłej przygody. Już w dzieciństwie rozwijaliśmy zainteresowanie dinozaurami, badając literaturę czy kolekcjonując figurki. Wcielając się w ich świat, nasze zabawy stawały się niezapomnianymi podróżami w czasie, gdzie każda figurka odgrywała kluczową rolę.

Teraz, jako wydawnictwo, pragniemy z pasją
i wiedzą dzielić się naszą fascynacją. Chcemy przenieść czytelników w fascynujący świat, który na nas wywarł trwałe wrażenie.

Nasz cel

Głównym celem naszego wydawnictwa jest stworzenie miejsca, dostarczającego fascynujące informacje o dinozaurach, jednocześnie inspirującego i łączącego społeczność miłośników tych prehistorycznych stworów. Nasze dzieła mają przyczynić się do rozbudzenia ciekawości, pasji i zainteresowania prehistorią, dostarczając radości wszystkim czytelnikom.

Rozpoczęcie wspólnej przygody

Wchodząc na rynek z naszą pierwszą książką o przygodach młodego raptora Akiego, serdecznie zapraszamy czytelników do niezwykłego świata dinozaurów pełnego fascynujących przygód.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę, która przeniesie Was w fantastyczny świat dinozaurów! Odkrywajcie razem z nami tajemnice prehistorycznych czasów, kiedy potężne stworzenia panowały na ziemi. Ta wyjątkowa podróż pozwoli Wam zgłębić sekrety ich życia, obyczajów i niezwykłych przygód.

Wydawnictwo Raptor - Aki
Wydawnictwo Raptor - Aki krajobraz